Hotel Liptakówka *** hotel logohotel logo
89%

"Excellent"

Based on 1,831 reviews across 6 portals
50-59 years
Reviewed: 4 months ago (27/01/2020)
Date of experience: 12/2019

Bardzo miło spędzony czas

20-29 years
Reviewed: 4 months ago (19/01/2020)
Date of experience: 01/2020

Wszystko na najwyższym poziomie.

By Miazga
Family
30-39 years
Reviewed: 4 months ago (18/01/2020)
Date of experience: 01/2020

Pobyt bardzo udany.serdecznie polecamy.Przede wszystkim obsluga zasluguje na szczegolne podziekowania.Hotel bardzo czysty i piekny.jedzenie smaczne,bufet obfity.jedyne czego mi zabrakło to moze dań typowych dla dzieci.Musielismy zamawiac z karczmy rosolek,bo dziecko 2 latka nie zje grzybowej czy serowej.Po za tym wszystko super.Szefowa miła.Zawsze miala chwile na rozmowe.dodatkowe atrakcje super.Szczgolnie wieczor goralski w karczmie i skutery.troszke trzeba by bylo zadbac o plac zabaw dla dzieci.Dziekujemy i napewno wrocimy.Pozdrowienia.

By Alice
Family
20-29 years
Reviewed: 6 months ago (23/11/2019)
Date of experience: 11/2019

Příjemný hotel, ideální lokalita, veganská strava na požádí. Doporučuji

Friends
50-59 years
Reviewed: 6 months ago (22/11/2019)
Date of experience: 10/2019

Všechno bylo OK, dokonce nám přálo i počasí

20-29 years
Reviewed: 7 months ago (05/11/2019)
Date of experience: 10/2019

Wady: niejednoznaczne informację dotyczące konkretnej oferty na stronie internetowej, które wprowadzają w błąd. Zdecydowaliśmy się na ten hotel między innymi ze względu na możliwość skorzystania z masaży oraz pokoju typu lux. Po przyjeździe okazało się, że nie ma możliwości masażu w ciągu tygodnia, a pokój mamy typu standard. Podczas rezerwacji Pani recepcjonistka nie powiedziała o możliwości wyboru, więc oczekiwaliśmy pokoju Lux. Byliśmy rozczarowani.
Zalety: propozycja ewentualnej zmiany pokoju, świetna lokalizacja, sauny oraz jacuzzi, możliwość gry w bilard. Bardzo dużym, myślę największym atutem jest restauracja. Jedzenie jest znakomite, śniadania obfite obsługa również bez zarzutu. Pomimo wprowadzających nas w błąd inf. na stronie internetowej oraz potem podczas rozmowy tel. z czystym sumieniem poleciłabym ten hotel.

By Jaroslav Geryk
Alone
60-69 years
Reviewed: 7 months ago (03/11/2019)

Veškerá spokojenost a kvalita

30-39 years
Reviewed: 7 months ago (01/11/2019)
Date of experience: 10/2019

Super jesteśmy bardzo zadowoleni i wracamy z chęcią

By janus
60-69 years
Reviewed: 7 months ago (25/10/2019)

wspaniale pełen profesjonalizm

30-39 years
Reviewed: 7 months ago (22/10/2019)
Date of experience: 10/2019

S pobytem jsme byli spokojeni.

Back to Top CERTIFICATE what's this?