logo hotelu Hotel Liptakówka ***hotel logo
Wskaźnik zadowolenia naszych klientów
89%

"Celująca"

Bazując na 1,268 opiniach 5 portale
WARDASZKO
<20 rok
Oceniony: 5 dni temu (15.01.2019)
Data usługi: 01.2019

Nie tylko hotel super ale i pogoda dopisała

5 / 5,0

Grzeczne dbają o gości bardzo uczynne

Wilpert
40-49 rok
Oceniony: 2 tyg. temu (07.01.2019)

swietnie , warty polecenia hotel , jak do bialki to oczywiscie do Liptakowki

5 / 5,0

Bardzo Zaangazowany zaspol sprzatajacy !!!!

5 / 5,0

jak dla mnie idealne polozenie

5 / 5,0

bez zarzutu zatko spotyka sie taka wspaniala obsluge

rodo
50-59 rok
Oceniony: 2 tyg. temu (05.01.2019)
Data usługi: 01.2019

Rodzinnie korzystaliśmy z pakietu sylwestrowego, który zawierał m.in. cyt."10% rabatu na wszystkie zabiegi na twarz i ciało...". Już w pierwszym dniu sprowadzono nas na ziemię - nie ma ŻADNYCH zabiegów. Są tylko masaże. No cóż, pozapisywaliśmy się na te masaże. I tu pierwsza niespodzianka, niestety masaże są płatne 100%. Wpłaty rezerwacyjnej dokonałam kilka m-cy wcześniej. Od tego czasu nie otrzymałam żadnej inf. o jakichkolwiek zmianach w wykupionym pakiecie. Drugą niespodzianką zostałam obdarowana informując mnie o zmianie godz.następnych masaży, gdyż osoba która wykonuje masaż przyjedzie tylko dla nas.Ewentualnie mogliśmy zrezygnować. Aby nikomu nie komplikować życia potwierdziliśmy proponowane godziny, rezygnując tym z wcześniej zaplanowanej wycieczki do Zakopanego. Rozczarowanie nadeszło, kiedy na nasze uwagi Organizator nie okazał chęci tym samym zainteresowania w załatwieniu tematu. Brak tu rzetelności a posiadanie *** zobowiązuje do uczciwości, zresztą jak każdego.
Takie zachowanie przyćmiło być może i lepsze strony Hotelu.

Artur S.
50-59 rok
Oceniony: 3 tyg. temu (02.01.2019)
Data usługi: 12.2018

Byliśmy w Liptakówce po raz 6-ty. To że co roku wracamy świadczy o naszym zadowoleniu. jedyny minus w tym roku to kolacja wigilijna, wcześniej ta najważniejsza świąteczna uroczystość była bardziej wykwintna. Kolacje w trakcie pobytu i śniadania były na 5 z plusem! BARDZO POLECAMY WSZYSTKIM WYPOŻYCZENIE PRZEZ HOTEL SKUTERÓW - WYCIECZKA FANTASTYCZNA!!! W przyszłym roku też wrócimy na święta i pojeździć na skuterach!

4 / 5,0

Pan w recepcji musi potrenować pamięć - wtedy będzie celujący.

Laska
Przyjaciele
30-39 rok
Oceniony: 3 tyg. temu (02.01.2019)

Super hotel gorąco polecam

Grupa
30-39 rok
Oceniony: 3 tyg. temu (01.01.2019)
Data usługi: 12.2018

Hotel ok jedyne co to obsługa recepcji powinna bardziej zainteresować się klientami

Przyjaciele
30-39 rok
Oceniony: 3 tyg. temu (29.12.2018)
Data usługi: 12.2018

Bardzo przyjemny hotel, jedyny minus to bardzo mała umywalka w łazience i trochę cienkie ściany w pokoju, dużo słychać z sąsiednich pomieszczeń

40-49 rok
Oceniony: 3 tyg. temu (29.12.2018)
Data usługi: 12.2018

Generalnie wrażenia ok, choć widoczna jest „taniość”. Jedzenia niby dużo (aż za dużo). Wolałbym mniej, lecz lepszej jakości, nie „biedronkowej”.
O obsłudze już napisałem.
Ale to, co najbardziej mi przeszkadzało to poziom innych gości. Niestety połowa to typowi „Janusze”. Włażenie w plastikowych kąpielówkach, bez ręczników do sauny, a potem od razu do jacuzzi to dyskwalifikacja dla hotelu.
Robienie na śniadaniu kanapek na wynos - myślałem, że to przeszłość, która nie wróci.
Jasne, że niekoniecznie Liptakówka odpowiada za zachowanie swoich gości, lecz jednak można by coś z tym zrobić (choćby prze check-inie wyjaśnić zasady korzystania z sauny).
Podsumowując: niby ok, lecz raczej nie wrócimy; bylibyśmy w stanie zapłacić nawet nieco więcej lecz za znacznie lepszy standard

4 / 5,0

Generalnie ok, odejmuję jeden punkt za niepełne sprzątanie pokoju (np. łożka nie są słane)

4 / 5,0

Pokój mógłby być nieco większy

3 / 5,0

Obsługa się stara i jest to widoczne. Jednak zdecydowanie bardziej widoczne jest to, że obsługa jest słabo opłacana. Nawet razi to w oczy. To już nie te czasy. Właściciele muszą zrozumieć, że czasy się zmieniły i nie można budować jakości na najniżej opłacanych pracownikach. 5 punktów dla obsługi, 0 punktów dla właścicieli. Radzę zmienić strategię.

40-49 rok
Oceniony: 3 tyg. temu (28.12.2018)
Data usługi: 12.2018

To juz chyba moj piaty pobyt w Waszym hotelu. nic sie nie zmienia jesli chodzi o wrazenia. rezerwacje zawsze sa robione sprawnie I bez zarzutu. niemniej jesli sami pytacie czy chce lozka oddzielne to nie wiem dlaczego potem sa zlaczone. uwagi co do samego pokoju jak powyzej. zmienilbym chociazby poduszki w lozkach. materace tez. krzeselka I kanapa fajny pomysl ale te meble sa bardzo niewygodne. reczniki sa male I jesli juz ktos zmienia dywanik kapielowy powinien wymienic reczniki takie jest oczywiscie moje skromne zdanie. Pomysl z mrugajacym swiatelkiem w gniezdzie na karte hotelowa jest zdecydowanie nietrafiony. w nocy w pokoju jest dyskoteka... podobnie wentylator w lazience jesli juz chodzi ma dzwiek ladujacego helikoptera. inda jest baaaardzo wolna I zdecydowanie chodze schodami. z rzeczy sauna itp nie korzystam bo raz bylem pare lat temu I jest to slabo urzadzone. sniadania sa slabe... po co kombinowac I robic niby szerokie menu jesli sporo z rzeczy ktore sa serwowane jest slabej jakosci ? ile wam tego zostaje po sniadaniu ? I wywalacie ? sugeruje proste rzeczy prosta jajecznice, pomidor twarog, lepsze wedliny, jadalne parowki I bedzie to tyle samo kosztowalo a wrazenia beda lepsze. na Podhalu zwykle mozna kupic smaczny chleb. to co podajecie to guma do zucia. roznica w cenie x2 ? pewnie nie wiecej... kawa jest okropna. plus za rozpuszczalke, ale tez chyba gorszego sortu. napoje a'la sok straszne.... obiady I kolacje jem poza waszym hotelem nie dlatego ze sa slabe. po prostu po sniadaniach nie wierze ze sa lepsze.

Podsumowujac spedzam u was czas bo jest blisko stoku, ozna zaparkowac samochod I jest sklep obok. ceny nie sa niskie (niestety) standard jest akceptowalny, ale zebym wyjzdzal I tesknil to tak nie jest. bardzo latwo byloby wam podniesc standard - zrobcie lepsze jedzenie.

pozdrawiam I zachecam do refleksji. macie szanse na bycie fajnym miejscem.

3 / 5,0

Hotel jest bezwzglednie czysty I dobrze utrzymany, niemniej jesli juz ktos wchodzi do pokoju powinien sprawdzic czy nie brakuje papieru, reczniki moze warto zmieniac czesciej, wyrzucac smieci (mikro kosz w lazience jest nieco za maly zeby pomiescic smieci....)

3 / 5,0

wielkosc pokoju optymalna. kanapy sa niewygodne, lozka za miekkie, poduszki wylezane. bardzo brakuje zwyklych wieszakow za drzwiami zeby mozna normalnie powiesic kurtke... podobnie w lazience jest jakas mini puleczka. moze warto zrobic maly blat zeby kosmetyczke ustawic itp. metalowe azurowe stojaczki sa niefunkcjonalne I nic tam sie nie miesci. duzy plus za aneksy kuchenne na pietrach. szkoda ze sprzet przedpotopowy I starch talerz wsadzac...

4 / 5,0

relatywnie blisko do wyciagow I kompleksu bania. zal ze do stokrotki vis a vis trzeba robic kilometr I nie ma zadnej bramki/furtki zeby swobodnie przejsc

ukrainska obsluga wystraszona I apatyczna

Grupa
30-39 rok
Oceniony: 3 tyg. temu (28.12.2018)
Data usługi: 12.2018

Bardzo dobre I urozmaicone jedzenie. Obsługa w restauracji przemiła. To był pobyt świąteczny. Bardzo udany.

5 / 5,0
Powrót do początku CERTYFIKAT co to jest?