logo hotelu Hotel Liptakówka ***hotel logo
Wskaźnik zadowolenia naszych klientów
88%

"Bardzo dobrze"

Bazując na 1,971 opiniach 6 portale
30-39 rok
Oceniony: 2 tyg. temu (07.09.2020)
Data usługi: 09.2020

Hotel Liptakowka spelnil wszystkie nasze oczekiwania odnosnie rodzinnego wypoczynku w Bialce Tatrzanskiej. Usytuowanie obiektu jest bardzo korzystne, a sam komfort, obsluga, udogodnienia oraz wyzywienie w pelni zasluguja na 3*. Na szczegolna uwage oraz podziekowania zasluguja, wg kolejnosci poznawania: Pan Eugeniusz (ochrona obiektu), ktory mimo drobnej pomylki ze strony hotelu (nie bedziemy drazyc) o 2 nad ranem cieplo przywital i zakwaterowal nas w naszym apartamencie, Pani Agnieszka (kierownik rezerwacji), ktora zadbala o to, by nie zabraklo nam rozrywek, swietnie zorganizowala czas, a takze szef grilla (P. Sebastian?), ktory po mistrzowsku zaserwowal nam dania i w dodatku przepraszal, ze trwalo to dluzej niz 15min. Oczywiscie sukces hotelu, to rowniez zaplecze - Panie kelnerki, Panie sprzataczki oraz kucharze, wszyscy tak czesto niedoceniani, takze wykonuja swietna robote.
Polecamy Hotel Liptakowka - Obiekt bardzo czysty, z placem zabaw i fajnym basenem oraz strefa spa, pyszne jedzenie, mila obsluga oraz dogodna lokalizacja. Mamy nadzieje, ze wlasciciele dbaja o swoich pracownikow, tak jak oni o gosci !
Jedyna rzecz, ktora troszeczke wypadla na niekorzysc, dla konstruktywnej krytyki- to, ze o 20:50 odmowiono nam serwisu restauracyjnego (w srode) i zaoferowano dania z grilla, ktore akurat jedlismy na lunch, wiec zmuszeni bylismy zjesc u konkurencji, gdzie przyjeto nas o 20:55 (wszedzie serwuja do 21.00).

Bagińska Wanda
50-59 rok
Oceniony: 3 mies. temu (29.06.2020)
Data usługi: 06.2020

Moi rodzice byli w Liptakówce tydzień temu, wraz z wnuczką. Są zachwyceni. Takiej obsługi jak tu, nie ma nigdzie. Uprzejmość i troskę o klienta widać na każdym kroku. W cenie noclegu były przepyszne śniadania, basen, noc basenowa z drinkami dla dorosłych, sala zabaw dla dzieci, grillowanie i wycieczka rowerowa. Z powodu pogody wycieczka się nie odbyła, ale obsługa hotelowa zadbała, by wręczyć rodzicom lunch - boxy. Warto tam wrócić i już dziś jesteśmy pewni, że tam wrócimy!

50-59 rok
Oceniony: 8 mies. temu (27.01.2020)
Data usługi: 12.2019

Bardzo miło spędzony czas

20-29 rok
Oceniony: 8 mies. temu (19.01.2020)
Data usługi: 01.2020

Wszystko na najwyższym poziomie.

Miazga
30-39 rok
Oceniony: 8 mies. temu (18.01.2020)
Data usługi: 01.2020

Pobyt bardzo udany.serdecznie polecamy.Przede wszystkim obsluga zasluguje na szczegolne podziekowania.Hotel bardzo czysty i piekny.jedzenie smaczne,bufet obfity.jedyne czego mi zabrakło to moze dań typowych dla dzieci.Musielismy zamawiac z karczmy rosolek,bo dziecko 2 latka nie zje grzybowej czy serowej.Po za tym wszystko super.Szefowa miła.Zawsze miala chwile na rozmowe.dodatkowe atrakcje super.Szczgolnie wieczor goralski w karczmie i skutery.troszke trzeba by bylo zadbac o plac zabaw dla dzieci.Dziekujemy i napewno wrocimy.Pozdrowienia.

Alice
20-29 rok
Oceniony: 10 mies. temu (23.11.2019)
Data usługi: 11.2019

Příjemný hotel, ideální lokalita, veganská strava na požádí. Doporučuji

Przyjaciele
50-59 rok
Oceniony: 10 mies. temu (22.11.2019)
Data usługi: 10.2019

Všechno bylo OK, dokonce nám přálo i počasí

20-29 rok
Oceniony: 11 mies. temu (05.11.2019)
Data usługi: 10.2019

Wady: niejednoznaczne informację dotyczące konkretnej oferty na stronie internetowej, które wprowadzają w błąd. Zdecydowaliśmy się na ten hotel między innymi ze względu na możliwość skorzystania z masaży oraz pokoju typu lux. Po przyjeździe okazało się, że nie ma możliwości masażu w ciągu tygodnia, a pokój mamy typu standard. Podczas rezerwacji Pani recepcjonistka nie powiedziała o możliwości wyboru, więc oczekiwaliśmy pokoju Lux. Byliśmy rozczarowani.
Zalety: propozycja ewentualnej zmiany pokoju, świetna lokalizacja, sauny oraz jacuzzi, możliwość gry w bilard. Bardzo dużym, myślę największym atutem jest restauracja. Jedzenie jest znakomite, śniadania obfite obsługa również bez zarzutu. Pomimo wprowadzających nas w błąd inf. na stronie internetowej oraz potem podczas rozmowy tel. z czystym sumieniem poleciłabym ten hotel.

Jaroslav Geryk
Sam
60-69 rok
Oceniony: 11 mies. temu (03.11.2019)

Veškerá spokojenost a kvalita

30-39 rok
Oceniony: 11 mies. temu (01.11.2019)
Data usługi: 10.2019

Super jesteśmy bardzo zadowoleni i wracamy z chęcią

Powrót do początku CERTYFIKAT co to jest?