logo hotelu Willa Excelsiorhotel logo
85%

"Bardzo dobrze"

Bazując na 2,858 opiniach 10 portale
50-59 lat
Oceniony: 4 mies. temu (15.01.2024)
Data usługi: 01.2024

Wrażenia pozytywne, wykupione śniadania bardzo dobre, szkoda ze nie bylo mozliwosci wykupic obiadu. W pokoju brakowalo stolika przy krorym mozna by usiasc, bo na biurku stal telewizor. .brak gniazdek przy łóżku. Minus to zepsuta suszarka do włosów, na szczęście mislam swoja. Zglosilam problem w recepcji

Dorota K.
Rodzina
40-49 lat
Oceniony: 6 mies. temu (20.11.2023)
Data usługi: 11.2023

Wszystko w jak najlepszym porządku. Lokalizacja, cena,śniadanko-nic do zarzucenia.
Polecamy. I wrócimy tam na pewno. :)

Dziękujemy za najwyższą notę. Jesteśmy zadowoleni że pobyt przebiegł komfortowo i w miłej atmosferze.
70-79 lat
Oceniony: 7 mies. temu (23.10.2023)
Data usługi: 10.2023

Trzecie piętro dla osób powyżej 70-tki, to zdecydowanie za wysoko. Brak windy. Poza tym wszystko okey.

Czajka
50-59 lat
Oceniony: 7 mies. temu (12.10.2023)
Data usługi: 10.2023

Lubię wracać w To miejsce.

30-39 lat
Oceniony: 7 mies. temu (11.10.2023)
Data usługi: 10.2023

Bardzo dobra lokalizacja, czysto, spokojnie, miła obsługa.

60-69 lat
Oceniony: 8 mies. temu (30.09.2023)

Bardzo dobre wrażenia

Dziękujemy za bardzo wysoką ocenę. Cieszymy się że pobyt spełnił oczekiwania.
Życzymy wszystkiego dobrego i zapraszamy ponownie.
40-49 lat
Oceniony: 8 mies. temu (10.09.2023)
Data usługi: 09.2023

Sensowne rozwiązanie dla osób ze średnim budżetem. Lokalizacja ok... najważniejsza czystość:)

30-39 lat
Oceniony: 8 mies. temu (07.09.2023)
Data usługi: 09.2023

Bardzo dobre i zróżnicowane śniadanie. Doskonała lokalizacja, ciche miejsce blisko Krupówek i szlaków górskich.

Dziękujemy za pozostawienie opinii. Jest nam miło czytać, że pobyt w naszej willi spełnił Pana oczekiwania i docenił Pan nasze śniadania oraz naszą lokalizację. Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług i zapraszamy do kolejnych odwiedzin.
Pozdrawiamy serdecznie.
30-39 lat
Oceniony: 9 mies. temu (21.08.2023)
Data usługi: 08.2023

To mój drugi pobyt. Jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim super lokalizacja i widok na góry.

40-49 lat
Oceniony: 9 mies. temu (21.08.2023)
Data usługi: 08.2023

Pobyt ok, w pokoju czysto, łazienka bardzo czysta.

Powrót do początku CERTYFIKAT co to jest?