Baross Hotel by Mellow Mood Hotels hotel logohotel logo
Public Reviews Score
81%

"Very satisfied"

Based on 10,267 reviews across 15 portals
:
No Public Name
Couple
20-29 years
Reviewed: 4 years ago (10/08/2022)
Date of experience: 08/2022

A hotel kozel van a Keleti Palyaudvarhoz. A kozelben van metro, villamos es busz megallo. Szinten kozel van Spar, 0-24es bolt es kavezok.
A legkondihoz nem volt semmifele utmutato, csak egy nap kaptunk labtorulkozot amire kilepjunk tusolas utan.
Egyik delutan barna viz folyt kb 2-3 percig a csapbol.
A szemelyzet nagyon kedves volt es segitokesz (csillagos 10es)
Osszesegeben jo volt.

By Eunika
Family
30-39 years
Reviewed: 4 years ago (09/08/2022)
Date of experience: 08/2022

We spent there one night. The location is good, the apartment was in quiet place, unfortunatelly for us non-smokers, we had a smoking place in front of the door.

No Public Name
Alone
40-49 years
Reviewed: 4 years ago (09/08/2022)
Date of experience: 08/2022

Meg voltam elégedve.

No Public Name
Friends
<20 years
Reviewed: 4 years ago (09/08/2022)
Date of experience: 08/2022

...........................

No Public Name
Group
20-29 years
Reviewed: 4 years ago (09/08/2022)
Date of experience: 08/2022

Mindennel tökélestesen elégedettek voltunk.

No Public Name
Family
40-49 years
Reviewed: 4 years ago (09/08/2022)
Date of experience: 08/2022

Jo helyen van, rögtön a keleti palyaudvar mellett, a hangokat az utcaról nem hallani a reggeli böseges a recepciosak kedvesek

By Gyügyeiné Nagy Krisztina
Family
40-49 years
Reviewed: 4 years ago (08/08/2022)
Date of experience: 08/2022

Az elvárásainknak megfelelő volt a szállás. A jó közlekedés, a személyzet kedvessége, segítő készsége és a mindennapos szoba takarítás, rendrakás még felül is múlta az elképzeléseinket.

By Pastor Caguana
Friends
50-59 years
Reviewed: 4 years ago (07/08/2022)
Date of experience: 08/2022

Una excelente experiencia.

No Public Name
Family
50-59 years
Reviewed: 4 years ago (06/08/2022)
Date of experience: 07/2022

A szoba kicsi, de fel szerelt volt. A személyzet kedves, segítőkész. Az előre levont előleg lehetőségéről több tájékoztatás kellene. A közlekedés szempontjából is jó helyen van a szálloda. A reggeli finom, bőséges.

By Gábor
Family
30-39 years
Reviewed: 4 years ago (05/08/2022)
Date of experience: 08/2022

Meg voltunk elégedve a hotelel, tekintettel arra, hogy kedvező volt az ára, és minden közel volt. Ha tehetjük, biztosan visszatéró vendégek leszünk.

Back to Top CERTIFICATE what's this?