Hotel Aquarion hotel logohotel logo

"Very satisfied"

Based on 7,166 reviews across 12 portals
By Michaela
30-39 years
Reviewed: 7 months ago (24/08/2023)
Date of experience: 08/2023

izby ciste, strava- mali sme polpenziu,svedske stoly, dalo sa urcite vybrat.
vyhoda-aquapark hned chodbou prepojeny s hotelom
peso od hotela sa da dostat na vsetky najznamejsie atrakcie😉

Dear Ms. Michaela,
Thank you for your time and sharing valuable feedback after your stay at the Aquarion Family & Friends Hotel. We are delighted to read your words of satisfaction for the absolute comfort, top cleanliness, georgus buffet dinner, great hotel location and direct connected with aquapark.
We are looking forward to the opportunity of welcoming you soon back.
Best regards,
Aleksandra Worwa
Deputy General Manager
Hotel Aquarion Family & Friends
By Rastislav
30-39 years
Reviewed: 7 months ago (20/08/2023)
Date of experience: 08/2023

Všetko bolo super teším sa keď vás navštívené znova .Ale jednu vizitku predca mam za 3 noci 55e za parkovanie to je veľa radšej by som ostal o 2 noci dlhšie kebyže nebolo také drahé parkovanie. Ďakujem

Milý Rastislav,

ďakujeme za Vaše milé slová a za Váš pobyt u nás. Sme radi, že sa Vám pobyt páčil a vážime si Vašu spätnú väzbu. V našom hoteli sa snažíme poskytovať vynikajúce služby a hodnotu za peniaze. Žiaľ, poplatky za parkovanie môžu byť v niektorých oblastiach drahé. Dúfame, že nás čoskoro opäť navštívite, aby sme vám mohli ponúknuť výhodnejšiu ponuku!

Ešte raz vám ďakujeme, že ste si našli čas a poskytli nám hodnotenie. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu!

Srdečne vás pozdravujeme,
Joanna Paff
Manažérka kúpeľov
Hotel Aquarion Family&Friends
Alone
Reviewed: 8 months ago (09/08/2023)
Date of experience: 08/2023

Było super pod każdym względem. Obsługa w recepcji bardzo miła i panie sprzątające i obsługa na śniadaniu też bez zarzutu. Każdemu polecam ten hotel

Szanowna Pani Jolanto,
w imieniu swoim oraz całego zespołu hotelu Aquarion Zakopane, dziękuję serdecznie za przemiłe słowa pod naszym adresem!
Zapraszamy ponownie do nas i do Zakopanego o każdej porze roku i mamy nadzieję, że znów zasłużymy na tak fantastyczną opinię!
Ewelina Bochnak-Bryja
Kierownik Działu Sprzedaży Hotelu Aquarion Family & Friends
By Szabolcs Tóth
50-59 years
Reviewed: 8 months ago (04/08/2023)
Date of experience: 08/2023

Comfortable, refined hotel, rich buffet breakfast and dinner, beautiful view from the corner room, easy access to SPA. The staff is friendly, the rooms are well equipped but the mattresses are uncomfortable, the sofa-bed creaks.

Dear Guest,
Thank you for choosing the Aquarion Family & Friends Hotel and writting comment. We are happy, that you are satisfacted with your stay at our Hotel.
We invite you to visit us again.
Best regards,
Aleksandra Worwa
Deputy General Manager
Hotel Aquarion Family & Friends
By Dzikowski
40-49 years
Reviewed: 8 months ago (29/07/2023)

Wszystko bylo super
Jestesmy z Synem zadowoleni z pobytu w hotelu Aqiarion

Szanowny Panie Dzikowski,
dziękujemy za wybór Hotelu Aquarion Family & Friends na miejsce swojego wypoczynku. Zadowolenie naszych Gości jest dla nas największą nagrodą, a korzystając z okazji zapraszamy do ponownych odwiedzin!
Z pozdrowieniami
Couple
30-39 years
Reviewed: 8 months ago (24/07/2023)

Super hotel
Super obsługa
Rewelacyjne jedzenie
Szczerze polecam

Szanowni Państwo,
bardzo dziękujemy za tak miłe i budujące słowa. Cieszymy się, że Hotel Aquarion Family & Friends przypadł Państwu do gustu, obsługa stanęła jak zawsze na wysokości zadania, a nasza oferta gastronomiczna okazała się bogata i różnorodna! Dla takich opinii ciągle chcemy się rozwijać i spełniać oczekiwania naszych Gości!
Z przyjemnością powitamy Państwa ponownie!
Z wyrazami szacunku
Joanna Nowak-Wojtanowska
Dyrektor Hotelu Aquarion Family & Friends
30-39 years
Reviewed: 8 months ago (20/07/2023)
Date of experience: 07/2023

Jesli wakacje w Zakopanym to tylko w Hotelu Aquarion. REWELACJA pod kazdym wzgledem :-)

Szanowna Pani Anno,
Dziękujemy za wybór naszego hotelu i wspaniałą rekomendację. Cieszymy się, że pobyt zaliczają Państwo do wartych zapamiętania i gorąco zapraszamy ponownie.
Z wyrazami szacunku
By INKA
30-39 years
Reviewed: 8 months ago (18/07/2023)
Date of experience: 07/2023

Pobyt bardzo udany-hotel spełnił moje oczekiwania.

Droga Inko,
dziękujemy za wybranie Hotelu Aquarion Family & Friends na miejsce swojego wypoczynku i podzielenie się opinią. Jest nam niezmiernie miło, że pobyt zaliczają Państwo do udanych i udało nam się spełnić pokładane w nas oczekiwania.
Zapraszamy do ponownych odwiedzin.
Z pozdrowieniami
By Vladimíra
30-39 years
Reviewed: 8 months ago (16/07/2023)
Date of experience: 07/2023

Veľmi príjemný a ochotný personál… jazyková bariéra nebola… pekne sme sa vedeli dohovoriť. Pani recepčná veľmi ochotná a ústretová. Na mieste sme zistili, že, keď si pobyt kupujete v ich hoteli cez booking nemáme nárok má nonstop wellnes v termy zakopane, ale pani recepčná nám dala hodinky na kúpanie sa v termy za priatelnú sumu.
Parkovanie v podzemnej garáži za 20 eur na deň.

Dear Vladimira,
Thank you for your review. We are glad to see you had a pleasant stay.
Next time, please contact with us directly and we will prepare for you an offer with unlimited access to Termy Zakopianskie
Kind Regards,
Martyna Głąbińska
Front Office Deputy Manager
By Mario Kubik
40-49 years
Reviewed: 8 months ago (14/07/2023)
Date of experience: 07/2023

Super hotel s modernou gastronomiou vyborne ranajky

Dear Mario,
Thank you for taking time to write this comment. We are happy to see you enjoyed our rich buffet breakfast and hotel decor and would like to invite you to visit us on your next stay in Zakopane.
Regards
Front Office Manager
Back to Top CERTIFICATE what's this?