Hotel Aquarion hotel logohotel logo
92%

"Very satisfied"

Based on 7,313 reviews across 12 portals
40-49 years
Reviewed: 1 year ago (08/05/2023)
Date of experience: 05/2023

Bardzo dobrze położony blisko do centrum i dworca PKP i PKS no i dostęp bezpośrednio do Aquaparku, dobre jedzenie - Polecam

Szanowny Panie Albercie,
bardzo nam miło, że Pana pobyt był udany, co odzwierciedla wystawiona nam wysoka nota. Jesteśmy usatysfakcjonowani, że standardy przyjęte w Hotelu Aquarion Family & Friends Zakopane odpowiadają potrzebom naszych Gości, są przez nich zauważane i nagradzane najwyższymi opiniami. Jeszcze raz dziękujemy za czas spędzony z nami i zapraszamy ponownie!
Couple
40-49 years
Reviewed: 1 year ago (08/05/2023)
Date of experience: 05/2023

Spędziliśmy z mężem w tym hotelu długi majowy weekend. Hotel przepiękny, obsługa przemiła, a aquapark i termy rewelacyjne. Polecam też jedzenie w hotelowej restauracji - przepyszne, no i oczywiście obsługa w restauracji na najwyższym poziomie (obie Panie Marleny i Pan Ryszard to przesympatyczne osoby). Napewno wybralibyśmy ten hotel jeszcze nie jeden raz i szczerze wszystkim polecamy na wyjazd :)

Szanowna Pani Joanno,
jest nam niezmiernie miło czytać te pozytywne słowa, gdyż dla całej naszej Załogi taka opinia od Gościa to najlepsza nagroda za pracę, która jest dla nas pasją! Dziękujemy w imieniu każdego Pracownika hotelu, który sprawił, że wspomnienia Pani z pobytu w Hotelu Aquarion Family & Friends Zakopane będą należały do tych wyjątkowych. Zgadzam sią z Pani opinią, że kelnerzy w Górnej Stacji to wyjątkowi i serdeczni ludzie, tym bardziej cieszy nas fakt, że są częścią naszego Zespołu! Z przyjemnością przekażemy im słowa pochwały, a Państwa zapraszamy do nas ponownie w niedalekiej przyszłości.
Ze swojej strony postaramy się, aby kolejny urlop w naszym hotelu był równie fantastyczny!
30-39 years
Reviewed: 1 year ago (05/05/2023)
Date of experience: 05/2023

Zdecydowanie za mały pokój na rodzinę 4 osobowa z małym dzieckiem. Dostawka, łożeczko, wózek dla dziecka nie mieściło się w pokoju,trzeba było składać i przestawiać.

Szanowna Pani Iwono,
serdecznie dziękujemy za podzielenie się wrażeniami po pobycie w Hotelu Aquarion Family & Friends Zakopane. Jest nam niezmiernie miło, że tak wysoko oceniła Pani naszą ofertę, a tym samym pracę wykonywaną codziennie z oddaniem przez nasz Zespół.
Cieszę się, iż mimo niedogodności napotkanych podczas pobytu, zabiera Pani ze sobą miłe wspomnienia. W trosce o komfort Pani przyszłego wypoczynku w naszym obiekcie, zachęcam do bezpośredniego kontaktu z działem rezerwacji, aby w oparciu o doświadczenie i wiedzę naszego Personelu wybrać pokój w standardzie zaspokajającym w pełni potrzeby całej Pani Rodziny.
Zapraszamy do ponownego celebrowania wolnych chwil w Hotelu Aquarion Family & Friends Zakopane.
Dyrektor Hotelu Aquarion Family & Friends Zakopane
30-39 years
Reviewed: 1 year ago (16/04/2023)
Date of experience: 04/2023

Nie polecam wynajmować hotelu z dostępem do aquaparki i term. Miejsce nieprzyjazne dzieciom. Ratownicy nie przestrzegają regulaminu i są niegrzeczni dla gości korzystających z basenów i term.

Szanowna Pani,
Cieszę się, iż mimo niedogodności napotkanych podczas pobytu w Termach Zakopiańskich, z naszego hotelu zabiera Pani ze sobą tylko miłe wspomnienia. Dziękujemy za Pani cenne uwagi. Przekażemy je niezwłocznie do wyjaśnienia.
A my serdecznie zapraszamy do ponownego celebrowania wolnych chwil w Hotelu Aquarion Family & Friends Zakopane.
40-49 years
Reviewed: 1 year ago (09/04/2023)
Date of experience: 04/2023

Dobre a spokojný sme boli

Dear Guest,
Thank you very much for choosing Hotel Aquarion Family & Friends Zakopane. We are glad to know that our facilities and services met your expectations, and most importantly, you felt comfortable and relaxed with us. That is the way we want our guests to leave the hotel feeling.
We hope that our service and charm of the city will remain the most lasting memory of your holiday in the mountains.
By Pniok
Couple
30-39 years
Reviewed: 1 year ago (31/03/2023)

1. Pokój naprzeciw bawialni dla pary z psem to okropny pomysł
2. Na 6 p wita nas obrzygana wykładzina
3. Pokój nie był sprzątany podczas pobytu
4. Auto odworzace na parking ma brudne bardzo brudne fotele
5. Braki w wyposażeniu- kapcie, zestaw do szycia etc - 4* zobowiazuja
Takie podstawy jakie pamietam

Szanowny Gościu,
dziękujemy za wybór naszego Hotelu na miejsce swojego wypoczynku oraz podzielenie się opinią nt. Państwa pobytu. Przykro nam widzieć, że tym razem nie sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom. Wszystkie uwagi zostały już przekazane Kierownikom odpowiednich działów w celu wdrożenia działań i poprawy w miejscach, gdzie zawiedliśmy.
Mimo wszystko gorąco zachęcam do ponownych odwiedzin - wierzę, że tym razem dołożymy wszelkich starań aby Państwa pobyt zaliczony został do tych naprawdę udanych.
Z pozdrowieniami
Łukasz Sendor
Kierownik Recepcji
30-39 years
Reviewed: 1 year ago (21/03/2023)
Date of experience: 03/2023

Ogólnie wszystko na poziomie jedynie nieprzyjemne bylo odkrycie brudnego zaschnietego materaca kolo glowy i wystroj placu z wewnetrznej strony hotelu ale za to widok z pokoju w strone gór. Będę polecał.

Szanowny Panie,
Dziękujemy za wybranie naszego Hotelu na miejsce swojego wypoczynku. Bardzo cieszymy się, że ocenił nas Pan tak wysoko. Miłe słowa od naszych gości, to coś, co pozwala nam się rozwijać i daje energię do dalszego działania!
Mając nadzieję na Pana powrót do Hotelu Aquarion Family & Friends w niedalekiej przyszłości, serdecznie pozdrawiamy!
By Martina
Date of experience: 03/2023

Veľmi príjemný hotel. Aqua park, jedlo, personál, prostredie, ...top. S deťmi max odporučenie.
Prekvapilo ma negatívne akurát cena parkovneho pre ubytovaných hostí a upratovanie izieb iba v prípade, že to nahlásite na recepcii

Dear Guest,
We are delighted that you had a fantastic experience at the Aquarion hotel in Zakopane. The team does endeavor to provide a welcoming atmosphere and is ready to do its utmost to ensure that our guests have an enjoyable stay. Your comfort is our top priority!
We can't wait to welcome you back on your next visit to the Tatra Mountains.
Friends

BARDZO POLECAMY HOTEL, SPA

Szanowni Państwo,
Dziękujemy serdecznie za wspaniałą opinię! Niezmiernie przyjemnie nam czytać tak miłe słowa. Cieszymy się, że pobyt w Hotelu Aquarion Family & Friends Zakopane upłynął Państwu w miłej atmosferze i mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy.
By Eva Slezáková
Date of experience: 03/2023

Velice dobré jídlo, příjemný personál. Myslím, že v rámci služeb, by bylo vhodné měnit ručníky. Taky bych uvítala, kdyby rodiny s malými dětmi byli odděleny od rodin s velkými dětmi.

Dear Guest,
Thank you very much for choosing Hotel Aquarion Family & Friends Zakopane and for the high rating. It makes us all happy that our team was able to make your stay memorable. This is exactly what we strive for!
If you’re traveling to Zakopane again soon, you know where we are!
Deputy General Manager, Hotel Aquarion Family & Friends Zakopane
Back to Top CERTIFICATE what's this?