logo hotelu Hotel Liptakówka ***hotel logo
Wskaźnik zadowolenia naszych klientów
88%

"Bardzo dobrze"

Bazując na 2,317 opiniach 6 portale
20-29 rok
Oceniony: 1 tydzień temu (12.06.2021)
Data usługi: 06.2021

Pozytywne czysto Dobre jedzenie

30-39 rok
Oceniony: 2 tyg. temu (08.06.2021)
Data usługi: 06.2021

Jedzenie pyszne ale trafiliśmy zaraz po otwarcu na chyba zupełnie nową obsługę nikt nic nie wiedział i widac było że się uczy mimo wszytsko mocna 5 :-)

Grupa
30-39 rok
Oceniony: 3 tyg. temu (03.06.2021)
Data usługi: 05.2021

Cały pobyt w hotelu oceniam na piątkę z plusem. Obsługa bardzo uprzejma i uśmiechnięta, świetna lokalizacja, dobre posiłki, czysto. Można odpocząć i polecać znajomym.

30-39 rok
Oceniony: 3 tyg. temu (03.06.2021)
Data usługi: 05.2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, na pewno będziemy polecać i sami chętnie wrócimy ponownie. Cieszę się, że mogliśmy zrealizować bon turystyczny właśnie tutaj. Przytulny i czyściutki hotel, ze świetną salą zabaw dla dzieci wewnątrz oraz placem zabaw w pięknym ogrodzie. Rewelacyjne posiłki (śniadania i obiadokolacje), obfite, świeże i z możliwością wyboru. Bardzo miła obsługa. Możliwość skorzystania z oferty Spa na miejscu.

30-39 rok
Oceniony: 3 tyg. temu (01.06.2021)
Data usługi: 05.2021

Wszysto miło wspominam. Sauna ,jakuzi,jedzenie ,obsługa ok. Polecam.
Jedynie odseparowałabym do restauracji bajka rodziny z dziecmi małymi co sie nie umieją zachowywać na stołówce :))

30-39 rok
Oceniony: 3 tyg. temu (30.05.2021)
Data usługi: 05.2021

Bardzo miłe i ciekawe miejsce z bardzo dobrym wyżywieniem bardzo polecam

40-49 rok
Oceniony: 5 tyg. temu (18.05.2021)
Data usługi: 05.2021

Przyjeżdżamy od kilku lat co roku - zawsze nam smutno opuszczać Liptakówkę. To jest jedyny hotel, który oferuje atrakcje niezależnie od pogody. Do tego fantastyczna obsługa i jedzenie.

Uprzejmie dziękujemy za tak wspaniałą opinię, jest Nam bardzo miło, serdecznie zapraszamy w przyszłości, pozdrawiamy!
Wereszczyńska
30-39 rok
Oceniony: 5 tyg. temu (16.05.2021)
Data usługi: 05.2021

Byliśmy z dzieckiem 5 letnim. Super miejsce dla rodziny. Plac zabaw na poziomie -1 w deszczowe dni bardzo pomógł. jacuzzi i strefa spa pomogła nam się zrelaksować. Panie na recepcji bardzo pomocne i wyrozumiałe. Restauracja mimo pandemii pracowała wiec też bardzo się przydała. Polecamy hotel każdemu kto bedzie w okolicy.

Biznes
60-69 rok
Oceniony: 6 mies. temu (30.12.2020)
Data usługi: 12.2020

bylem calkowicie zadowolony z pobytu

Biznes
20-29 rok
Oceniony: 6 mies. temu (29.12.2020)
Data usługi: 12.2020

Byliśmy po raz kolejny i wrócimy znowu!

Powrót do początku CERTYFIKAT co to jest?