logo hotelu Hotel Protea Boleslawiec ***hotel logo

"Bardzo dobrze"

Bazując na 1,705 opiniach 10 portale
Duczek
Sam
Oceniony: 1 rok temu (20.10.2022)

Nawysokim standardzie

Biznes
Oceniony: 1 rok temu (13.10.2022)
Data usługi: 10.2022

Byłem co prawda tylko jedna noc ale przy następnej wizycie w okolicach będę ponawiał u nich rezerwacje.
Osobne pozdrowienia dla właściciela obiektu za wieczorna pogadankę na temat regionalnych upodobań piwoszy.
Pozdrawiam z nad morza.

Biznes
Oceniony: 1 rok temu (10.10.2022)
Data usługi: 10.2022

UWAŻNOŚĆ, UPRZEJMOŚĆ i DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY - powodują, że czujesz się jak GOŚĆ , a nie klient lub petent (niektórym hotelom się zdarza ;-)). Miły aromat i lekko rustykalny wystrój z elementami drewna i piaskowca tworzą niepowtarzalny klimat i sprawiają, że chce się tu wracać. Jest to świetne miejsce wytchnienia i odpoczynku dla podróżujących. Oryginalna karczma - robi wrażenie. Menu na dobrym poziomie.

Anna
Sam
Oceniony: 1 rok temu (09.10.2022)
Data usługi: 10.2022

Great and cosy place to stay with the fantastic Team around. I would highly recommend it and will definitely come back.

Przyjaciele
Oceniony: 1 rok temu (09.10.2022)
Data usługi: 10.2022

I have stayed at the Protea on numerous occasions and have never been disappointed.

Biznes
Oceniony: 1 rok temu (08.10.2022)
Data usługi: 10.2022

Wszystko ok mega fajna obsługa restauracji Pan był obeznany w menu polecał bardzo dobre dania sarnina była super polecam 100%

Biznes
Oceniony: 1 rok temu (08.10.2022)

Super obsługa. Tak trzymać

Para
Oceniony: 1 rok temu (04.10.2022)
Data usługi: 09.2022

Uprzejmy personel, różnorodne smaczne śniadanie, przytylny pokój z wygodnym łóżkiem. Z mojej strony sugestia to remont łazienki (unowocześnienie)

Chanel
Rodzina
Oceniony: 1 rok temu (04.10.2022)
Data usługi: 10.2022

We had a great time! Would love to stay here again

Para
Oceniony: 1 rok temu (30.09.2022)
Data usługi: 09.2022

Ciche przytulne miejsce na uboczu pozwala wyciszyć się i daje możliwość zwolnienia tępa dnia codziennego. Gorąco polecam

Powrót do początku CERTYFIKAT co to jest?