logo hotelu Hotel Protea ***hotel logo
Wskaźnik zadowolenia naszych klientów
90%

"Bardzo dobrze"

Bazując na 845 opiniach 11 portale
Rodzina
Oceniony: 5 tyg. temu (23.12.2019)
Data usługi: 12.2019

Bardzo wygodny i komfortowy hotel. Łatwo osiągalny z autostrady, a mimo to w spokojnym miejscu. Spaliśmy wyśmienicie. Pyszne śniadanie i uprzejma i pomocna obsługa.Dziekujemy

Istvan
Rodzina
Oceniony: 6 tyg. temu (20.12.2019)
Data usługi: 12.2019

Alleen maar positieve ervaringen, maakt het niet uit hoe vaak we komen, is hier altijd alles in orde

Monika
Przyjaciele
Oceniony: 6 tyg. temu (20.12.2019)
Data usługi: 12.2019

We had dinner and the food was warm but the plate was cold. Also we did not know the golabki were a la cart.
The food could have been from scratch.

RODO mamy, po opisie i tak wie..
Biznes
Oceniony: 6 tyg. temu (18.12.2019)
Data usługi: 12.2019

Dziwna ta ankieta. Nastawiona na chwalenie się, są tylko pytania " co ci się podoba", brak pytań "co się nie podoba" oraz "co można zrobić żeby było lepiej". A można zrobić! Hotel jak hotel, oddalony trochę od centrum, więc jeśli doba jest od 13 to restauracja też powinna być od 13. W podróży służbowej, jak ktoś przyjeżdża po kilku lub kilkunastu godzinach jazdy to chce zjeść. Nie za 3 godziny tylko od razu. Zjeść i odpocząć lub zjeść i najedzonym wyjść do miasta. A tu zonk - restaurację mamy, ale nie teraz. Na plus - ciekawa w środku galeria ceramiki. Co do TV - jedyną odpowiedzią jest "nie wiemy czemu nie działa, przepraszamy". Byłam więcej niż jedną noc, więc należało naprawić albo dać jakiś rabat z tego tytułu. A tak to pani w recepcji chętnie chciała zawyżyć rachunek o 3zł w górę (dla zaokrąglenia) ale o 2 zł w dół to już nie. A mogłaby, jako rekompensatę. Założę się, ze ten TV nie działał na długo przed tym jak przyjechałam i nie działa do dzisiaj.

Biznes
Oceniony: 6 tyg. temu (16.12.2019)
Data usługi: 12.2019

Sporo podróżuję i nocuje w różnych miejscach. Hotel Protea rzeczywiście wyróżnia się obsługą i gościnnością. Polecam.

Biznes
Oceniony: 6 tyg. temu (16.12.2019)
Data usługi: 12.2019

Pokoje akceptowalne, ale wyposażone minimalistycznie.

Anna Block
Biznes
Oceniony: 7 tyg. temu (11.12.2019)
Data usługi: 12.2019

Bardzo odpoczelam w Panstwa hotelu. Mialam jeden problem: zbyt intensywny zapach poscieli. Proponuje uzywac mniej plynu do plukania, zapach byl bardzo duszacy. Poza tym wszystko na wysokim poziomie, wyjatkowo uprzejma obsluga i wysmienita kuchnia. Na pewno wroce tutaj.

Rodzina
Oceniony: 2 mies. temu (03.12.2019)
Data usługi: 11.2019

Definitely a place I will stay again when I return to Boleslawiec.

Shauna
Rodzina
Oceniony: 2 mies. temu (02.12.2019)
Data usługi: 11.2019

I've been staying at Protea over the years since 2002. Always a good experience.

Przyjaciele
Oceniony: 2 mies. temu (17.11.2019)
Data usługi: 11.2019

Good hotel just not great beds and okay breakfast

Powrót do początku CERTYFIKAT co to jest?