logo hotelu Hotel Protea Boleslawiec ***hotel logo
Wskaźnik zadowolenia naszych klientów
90%

"Bardzo dobrze"

Bazując na 999 opiniach 10 portale
Sam
Oceniony: 3 tyg. temu (03.06.2021)
Data usługi: 05.2021

Podczas pobytu w hotelu czułam się jak wyjątkowy gość. Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania Pani z obsługi w pomoc przy planowaniu spaceru po mieście oraz sposobu spędzenia miłego czasu w hotelu.
Doceniam naturalność w okazywaniu mi serdeczności w czasie pobytu w hotelu a przede wszystkim podczas śniadania.
Warunki jakie Państwa hotel zapewnia swoim gościom pozwoliły mi na pełny relaks co było celem mojego przyjazdu.

Agnieszka Czerska
Para
Oceniony: 3 tyg. temu (02.06.2021)
Data usługi: 05.2021

Bardzo fajny hotel za przystępną cenę. Duży plus za przemiłą obsługę i wspaniałe śniadanie. Rezerwacja w dniu przyjazdu i nasz bardzo późny przyjazd nie były problemem. Obiekt posiada swój parking.

Biznes
Oceniony: 4 tyg. temu (26.05.2021)
Data usługi: 04.2021

Dobre przystępne ceny

Hubert Berski
Rodzina
Oceniony: 4 tyg. temu (25.05.2021)
Data usługi: 05.2021

pobyt bardzo udany, polecam to miejsce

Szanowny Panie Hubercie, dziękuję za poświęcony czas i polecenie. Gościnność to Nasza Pasja. Cieszę się, że pobyt pana był udany i komfotowy.
Zapraszam zatem ponownie do Stolicy Polskiej Ceramiki - Bolesławca i hotelu POTRA***.
Jacek Niiechajczyk GM hotel PROTEA***
Para
Oceniony: 4 tyg. temu (22.05.2021)
Data usługi: 03.2021

Profesjonalna obsluga a przedewszystkim goscinnosc. Wspaniale sniadanie. Polecam.

Szanowny Panie Hans Jung, dziękuję serdecznie za poświęcony czas i świetną opinię. Gościnność to Nasza Pasja. Jest nam niezmiernie miło, że docenił Pan nasze starania aby pobyt był udany. Zapraszam ponownie do Bolesławca Stolicy Polskiej Ceramiki i hotelu PROTEA***.
Pozdrawiam: Jacek Niechajczyk GM Hotel PROTEA
Sam
Oceniony: 4 tyg. temu (21.05.2021)

czułem się jak u siebie

Szanowny Panie bardzo dziękuję za ocenę i zaangażowanie. Gościnność to Nasza Pasja, bardzo się cieszymy że pobyt Pana był udany.
Zapraszam ponownie do Stolicy Polskiej Ceramiki - Bolesławca i Hotelu PROTEA***
Rodzina
Oceniony: 4 tyg. temu (21.05.2021)
Data usługi: 05.2021

Warto się zatrzymać. Dobra, spokojna lokalizacja.

Szanowny Panie, dziękuję za dobrą ocenę i poświęcony czas. Gościnność to Nasza Pasja. Zapraszam ponownie do Bolesławca - Stolicy Polskiej Ceramiki i hotelu PROTEA***.
Jacek Niechajczyk GM hotel PROTEA ***
Rodzina
Oceniony: 5 tyg. temu (20.05.2021)
Data usługi: 05.2021

Bardzo miła i rodzinna atmosfera. Czystość pokoju na bardzo wysokim poziomie, pokój bardzo przytulny wyposażony w klimatyzację. Restauracja serwuje bardzo dobre jedzenie. Lokalizacja świetna. Polecam to miejsce ! :)

Szanowna Pani, dziękuję za zaangażowanie i świetną opinię. Gościnność to Nasza Pasja. Zapraszamy zatem ponownie do Bolesławca - Stolicy Polskiej Ceramiki i Hotelu PROTEA***
Biznes
Oceniony: 1 rok temu (12.03.2020)
Data usługi: 03.2020

Wszystko bez zarzutów

Bardzo dziękuje za opinię i poświęcony czas. Gościnność to Nasza Pasja.
Biznes
Oceniony: 1 rok temu (04.03.2020)
Data usługi: 02.2020

please see comments.

Powrót do początku CERTYFIKAT co to jest?