logo hotelu Hotel Redyk Ski&Relaxhotel logo

"Bardzo dobrze"

Bazując na 2,435 opiniach 10 portale
Grażyna Mariusz Nigbor
50-59 lat
Oceniony: 5 dni temu (13.04.2024)
Data usługi: 04.2024

Wielkie podziękowania dla Całego personelu ''Hotelu Redyk '' dla nas przyjazd do Państwa to nie zapomniane chwile i cudowny odpoczynek , wspaniałe jedzenie . Zawsze bardzo miło wspominamy czas spędzony razem z Państwem i w tak pięknym malowniczym miejscu jakim jest ''Hotel Redyk'' w Zębie . My do Państwa na pewno będziemy wracać . przesyłamy podziękowania i pozdrowienia dla Całego personelu .

80+ lat
Oceniony: 1 tydzień temu (11.04.2024)
Data usługi: 04.2024

To juz nasz kolejny pobyt w tym hotelu,bardzo polecam,Panie bardzo mile i pomocne...jedzenie przepyszne ..piekne widoki

Mazur
20-29 lat
Oceniony: 2 tyg. temu (07.04.2024)

Niezapomniane. Wrócimy napewno.

40-49 lat
Oceniony: 2 tyg. temu (04.04.2024)
Data usługi: 04.2024

Napewno jeszcze wrócimy . Wszytko było super, będziemy polecać ten hotel

Gach
40-49 lat
Oceniony: 2 tyg. temu (03.04.2024)
Data usługi: 04.2024

Byłem już parę razy i na pewno jeszcze wrócę.

Biniecka Justyna
40-49 lat
Oceniony: 2 tyg. temu (03.04.2024)
Data usługi: 04.2024

Więcej za taką cenę nie wrócę!
Dla poprawy jakości proponuję Pani menedżer wykonać parę tel do byłych klient,aby zapytać o jakość pobytu.

Szanowna Pani Justyno,
Odnosząc się do Pani opinii muszę zwrócić uwagę, że część informacji, jest niezgodnych z prawdą i może wprowadzać pozostałych Gości w błąd oraz dezinformację.
Zacznę od tego, że wybrany przez Panią pokój był pokojem 3-osobowy (z opcją dostawki dla kolejnej osoby), a nie pokojem rodzinnym, który mamy tylko jeden - który to posiada 2 balkony. Pokoje 3-osobowe z widokiem na góry wszędzie posiadają adnotację, że balkon znajduje się w niektórych z nich.
Nasza oferta Świąteczna zawsze maksymalnie zawiera śniadania oraz obiadokolacje (oferta half board). Szczegółowy plan dostępny mieli Państwo na stronie internetowej, w hotelu, jak i przedstawiony został w trakcie dokonywania rezerwacji.
Wymaganie czegoś, czego Hotel nie oferuje ani nie planował w harmonogramie wydarzeń, nie jest w porządku. Hotel Redyk nie oferuje pobytów all inclusive, które to zawierają wspomniane poczęstunki lub alkohol w trakcie przerw między głównymi posiłkami a także możliwość wielokrotnego zejścia i ponownego korzystania ze śniadania/obiadokolacji przez te same osoby.
Nasi pracownicy restauracji starają się zachować wzorową czystość oraz obsługę na najwyższym poziomie, co oznacza obowiązek spojrzenia na stoliki i zebranie brudnych naczyń, jest nam niezmiernie przykro, że odebrane zostało to jako zbędne patrzenie się lub chęć by Państwo opuścili restaurację - miejsc u nas nie brakuje a czasowo, mają Państwo prawo spędzić całe 3 godziny podawania śniadań/ obiadokolacji, nie wychodząc z restauracji.
Czakai
Przyjaciele
30-39 lat
Oceniony: 2 tyg. temu (02.04.2024)
Data usługi: 03.2024

Wrażenie ogólne jest bardzo pozytywne. To niebyła moja pierwsza wizyta w hotelu i napewno nie ostatnia. Bardzo polecam hotel REDYK znajomym ponieważ jest usytuowany idealnie na odpoczynek i relax. Personel na najwyższym poziomie. Bardzo polecam

Libor
50-59 lat
Oceniony: 3 tyg. temu (28.03.2024)
Data usługi: 03.2024

Super již po třetí a určitě ne naposled.

50-59 lat
Oceniony: 4 tyg. temu (19.03.2024)
Data usługi: 03.2024

Celkovo spokojná až na vodu v jakuze, ktorá mala hnedú penu a po odstavení bolo vidieť nečistoty.

50-59 lat
Oceniony: 4 tyg. temu (19.03.2024)
Data usługi: 03.2024

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z pobytu, napewno tam wrócimy i polecimy znajomym.
Dziękujemy raz jeszcze za super pobyt.

Serdecznie dziękujemy za opinię, każde polecenie naszego Hotelu i gorąco zapraszamy Państwa ponownie :)
Powrót do początku CERTYFIKAT co to jest?