Hotel Redyk Ski&Relax hotel logohotel logo
95%

"Very satisfied"

Based on 2,441 reviews across 10 portals
40-49 years
Reviewed: 2 months ago (26/02/2024)
Date of experience: 02/2024

Bardzo zadowolona! Pod każdym względem. Ewentualnie, zmiana poduszek, ponieważ ja trafiłam na b. kiepską.

Couple
20-29 years
Reviewed: 3 months ago (20/02/2024)

Świetnie. Jesteśmy zadowolony

50-59 years
Date of experience: 02/2024

Myślę że napewno wrócimy:)
Było super

Group
30-39 years
Date of experience: 02/2024

Celem wyjazdu było spędzenie miło czasu rodzinnie oraz ze znajomymi. Gościliśmy 3x w hotelu Redyk i na 99% wrócimy tam ponownie. 1%, który zostawiłem dotyczy poziomu narciarskiego dzieci :-), choć szkółka również okazała się bardzo dobrym wyborem. Lokalizacja bardzo dobra to jest to co widać - nie trzeba tam być, za to jedzenie, które stanowi 50% dobrego pobytu przy wersji z obiadokolacją trzeba spróbować. Wg mnie i moich znajomych, których zaprosiłem na wspólne ferie to Redyka codziennie podkreślali jakość jedzenia i ogólne wrażenie co do całego obiektu. Po prostu Polecam

Szanowny Panie, serdecznie dziękujemy za opinię oraz cenne uwagi i wytyczne (jak również za czas poświęcony by wspólnie ulepszyć jakość usług) . Staramy się regularnie podnosić poziom zadowolenia naszych Gości, dlatego też analizujemy i staramy się wcielić w życie każdą wskazówkę.
Dziękujemy również za wielokrotne zaufanie przy wyborze miejsca na rodzinne ferie zimowe.
Date of experience: 02/2024

Najbardziej jesteśmy zadowoleni z obsługi.

40-49 years
Reviewed: 3 months ago (12/02/2024)
Date of experience: 02/2024

zadowolony cenowo, jakościowo i z obsługi, byłem 3 raz i na pewno będę chciał wrócić, polecam rodzinie na wyjazd, nieduży stok obok hotelu do pojeżdżenia

40-49 years
Reviewed: 3 months ago (09/02/2024)
Date of experience: 02/2024

Wyjazd super. Pokój do zabawy dla dzieci, jakuzzi, sauny, masaże wewnątrz hotelu są bardzo przydatne w gorsze pogodowo dni. Do tego serwowane na śniadania i obiadokolacje potrawy są mega pyszne, jedne z najlepszych jakie miałem okazję próbować podczas różnych wyjazdów.

30-39 years
Reviewed: 3 months ago (26/01/2024)
Date of experience: 01/2024

Wrażenia bardzo pozytywne. Dzieci zachwycone wyjazdem, nóżki nie bolały od długich spacerów na stok. Sam kącik zabaw chociaż niewielki to dawał sporo możliwości do zabawy (duża zasługa komputera z grami, który potrafił zająć dziecko na kilkanaście minut). Wyjścia na jacuzzi oraz saunę rewelacja. Jednak największym wygranym wyjazdu była restauracja, chyba najlepsza kuchnia w hotelu jaką spotkaliśmy. Podsumowując dzieci zadowolone, rodzice również. Trzy największe zalety to lokalizacja, jedzenie oraz wypoczynek w strefie relaksu.

Friends
40-49 years
Reviewed: 3 months ago (25/01/2024)

Bardzo miły pobyt narciarsko-wypoczynkowy

Alone
70-79 years
Reviewed: 4 months ago (21/01/2024)
Date of experience: 01/2024

Uciążliwe male dzieci w jacuzzi

Back to Top CERTIFICATE what's this?