%organisation% szállodai logóhotel logo
Public Reviews Score
86%

"Nagyon elégedett"

Az összesítés 5,241 értékelésen alapszik, 11 különböző szállásportálról
:
Schulz
Pár
60-69 évek
Értékelve: 3 napja (15/06/2026)
Az értékelés időpontja: 06/2026

Sehr empfehlenswert, würden wiederkommen.

Ineta
Üzleti
50-59 évek
Értékelve: 3 napja (15/06/2026)
Az értékelés időpontja: 06/2026

Мне все понравилось . При необходимости , вернулась бы еще.

Massing
Pár
30-39 évek
Értékelve: 4 napja (14/06/2026)
Az értékelés időpontja: 06/2026

Wir waren hochzufrieden

Nincs nyilvános név
Család
60-69 évek
Értékelve: 1 hete (11/06/2026)
Az értékelés időpontja: 06/2026

Top Lage, da man schnell mit der nahegelegenen Bahn die Innenstadt Hamburgs erreicht.
Im schönen Ort Reinbek bekommt man alles, was man braucht.

Doreen
Család
50-59 évek
Értékelve: 1 hete (11/06/2026)
Az értékelés időpontja: 06/2026

Wir haben uns sehr wohl gefühlt.

Nincs nyilvános név
Egyedül
60-69 évek
Értékelve: 1 hete (11/06/2026)
Az értékelés időpontja: 06/2026

Sehr schönes Hotel - bin sicher noch öfter dort…

Krings
Pár
60-69 évek
Értékelve: 1 hete (10/06/2026)
Az értékelés időpontja: 06/2026

Wir haben uns wohl gefühlt unsere Fahrräder waren gut unter gebracht.
Wir sind schon zum 3. Mal dort gewesen.

Nincs nyilvános név
Üzleti
40-49 évek
Értékelve: 1 hete (10/06/2026)
Az értékelés időpontja: 06/2026

Insgesamt gut, nur der Lärm durch den Verkehr ist störend.

Nincs nyilvános név
Család
40-49 évek
Értékelve: 1 hete (08/06/2026)
Az értékelés időpontja: 06/2026

Alt mit Charme - Potential bei Frühstück und Restaurant

Nincs nyilvános név
Egyedül
60-69 évek
Értékelve: 1 hete (08/06/2026)
Az értékelés időpontja: 06/2026

Veraltet; Frühstück viel zu teuer.

Vissza a tetejére TANÚSÍTVÁNY mi ez?